Připoj se zde! Multikulti Challenge: Accepted

Vše, co je v člověku krásné, je očima neviditelné.
Antoine de Saint-Exupéry

Dobrovolníci

Zajímají vás multikulturní témata? Nelíbí se vám xenofobie a rasismus v české společnosti? Chcete vědět, co si o lidech různých národností myslí dnešní děti a mladí lidé? Chcete přispět k tomu, aby se něco změnilo?

Hledáme dobrovolné lektory a lektorky na multikulturní workshopy pro základní a střední školy na celé Moravě!

V rámci projektu Multikulti Challenge: Accepted nabízíme základním a středním školám sérii multikulturních workshopů na různá témata. Základem workshopů je jejich interaktivnost – pomocí prožitkových her a multimédií seznamujeme student a studentky s tématy, která považujeme za zásadní, ale o kterých se často raději moc nemluví.

Vás, které naše nabídka zaujala, zveme na školící víkend, v rámci kterého se potkáte se zajímavými osobnostmi z různých oblastí, budete moci s nimi diskutovat a udělat si tak na celou problematiku vlastní názor. Máme pro vás také připravenu metodiku a veškeré potřebné informace. Nabízíme vám veškerou podporu a spolupráci se zkušenými lektory/kami.

Pokud se chcete zapojit, napište nám. Pokud byste byli rádi, aby se některý z workshopů uskutečnil i na škole, kde studujete vy, vaši sourozenci, vaše děti nebo známí, neváhejte a napište!

Těšíme se na vás!

Pokud vás zajímají další možnosti dobrovolné spolupráce s NESEHNUTÍm, navštivte naše webové stránky pro dobrovolníky a dobrovolnice.

Projekt ESF

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.